Saules paneļi

Saules paneļi sastāv no vairākām fotoelementu šūnām, kas pārvērš saules gaismu elektroenerģijā. Katrā šūnā ir pozitīvi un negatīvi lādēts slānis, tādēļ tas darbojas līdzīgi baterijām. Kad gaismas fotoni tiek absorbēti šūnā, to enerģija atbrīvo elektronus. Tālāk, elektroni iziet caur šūnas negatīvo pusi un aizceļo tālāk pa pievienoto vadītāju. Šo elektronu plūsmu mēs saucam par elektrību.

Longi Solar saules paneļi

Longi Solar ir globāls mono-silīcija saules paneļu ražotājs. Longi Solar ražo ļoti efektīvus un rentablus saules enerģijas paneļus uz vērtību balstītām saules enerģijas sistēmām. Longi Solar, kas ir viens no lielākajiem monokristāliskā silīcija plāksnīšu piegādātājiem pasaulē, panāk labāku LCOE (izlīdzināto elektroenerģijas izmaksu) risinājumu dzīvojamām un komerciālām sistēmām.

 • PERC mono šūnu modulis

  PERC tipa šūnas tiek ražotas ar pasivētu aizmugurējo pusi un šūnu kustību, kas uztver vairāk gaismas un ievērojami uzlabo šūnu efektivitāti.

 • PERC divpusējais šūnu modulis

  Šajā gadījumā elementi aizstāj aizmugurējo virsmu ar AI režģi, šis process padara lielāko daļu moduļa aizmugurējās puses caurspīdīgu, kas ļauj moduļiem sasniegt 75% līdz 80% divpusību.

Lasīt vairāk

Saules paneļi HI-MO 4M

Uzstādot savam īpašumam PV saules paneļus un enerģijas uzglabāšanas sistēmu, Jūs varat samazināt ikgadējos enerģijas rēķinus līdz pat 75%. Saules fotoelementu sistēmas ražo elektrību tieši no saules, izvairoties no fosilā kurināmā izmantošanas un koncentrējoties tikai uz zaļo enerģiju

Lasīt vairāk

JA Solar saules paneļi

JA Solar ir vadošais augstas efektivitātes saules paneļu un atjaunojamās enerģijas tehnoloģiju ražotājs un inovators. Tehnoloģiski JA Solar saules paneļi izmanto daudzas no tām pašām tehnoloģijām, kas novērotas arī citiem saules paneļu ražotājiem. Tur, kur viņi patiešām izceļas, ir ar savu efektivitātes reitingu, kas ir vidēji par 1-1,5% augstāks nekā lielākajai daļai viņu vidējās klases produktu konkurentu.

 • PERC pusšūnu modulis

  Šī moduļa priekšrocības ir lielāka jauda, samazināta ēnojuma ietekme uz enerģijas ražošanu, zemāks karstā punkta risks, kā arī uzlabota mehāniskās slodzes izturība. Šiem paneļiem šūnas tiek pārgrieztas uz pusēm un sadalītas divās paralēlās grupās.

 • PERC divpusējais pusšūnu dubultā stikla modulis

  The advantages of this module are higher power, reduced shading effect on energy production, lower risk of a hot spot, as well as improved mechanical load resistance. On the back of the module, a second glass
  is placed in place of foil coating, which extends the life of the panel.

Lasīt vairāk

JA Solar saules paneļu tehnoloģija

JA Solar savos saules paneļos izmanto divas primārās tehnoloģijas – PERC (P-Type) un N-Type. Šūnu dizains ir līdzīgs, tomēr jaunākā tehnoloģija, ko piegādā N-Type saules baterijas, ir efektīvāka, un to neietekmē arī gaismas izraisīta noārdīšanās.

Vienkāršoti, tas nozīmē, ka jūsu saules paneļi darbosies efektīvāk, un tiem būs augstāks efektivitātes novērtējums.

Vēlaties uzzināt vairāk un saņemt piedāvājumu?

Untitled(Obligāti)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.