EV lādētāji

Mūsu piedāvajumā ir arī pasaulē pirmais solarās enerģijas EV lādētājs. Zappi EV lādētājs spēj darboties savienojumā ar saules paneļiem vai vēja saražoto enerģiju, vai arī Jūs to variet pieslēgt pie standarta elektrības pieslēguma savās mājās.

Pasaulē pirmais EV lādētājs, kas darbojas arī ar solāro enerģiju

Zappi ir gudais EV lādētājs ar atšķirību, jo tas darbojas ne tikai kā standarta EV lādētājs, bet tam ir arī izvēles uzlādes režīmi, lai izmantotu 100% zaļo enerģiju, kas iegūta no saules paneļiem vai vēja enerģijas ražošanas. Zappi ir viegli uzstādīt un lietotājam draudzīgs. Bet neuztraucieties, ja jums nav uzstādīti saules paneļi, zappi joprojām darbosies kā standarta EV lādētājs, kas izmanto enerģiju no Jūsu majas energotīkla.

Pārī ar “Myenergi” lietotni jūs varat iestatīt taimeri, lai izmantotu ekonomiskos tarifus, izmantotu veicināšanas funkciju, uzraudzītu savas ierīces un daudz ko citu!

Lasīt vairāk

Trīs uzlādes režīmi:

ECO

Uzlādes jauda tiek nepārtraukti pielāgota, reaģējot uz izmaiņām ražošanā vai enerģijas patēriņā mājās.

Uzlāde turpinās, līdz transportlīdzeklis ir pilnībā uzlādēts, pat ja elektrība tiek ņemta no mājas elektrotīkla.

ECO+

Uzlādes jauda tiek nepārtraukti pielāgota, reaģējot uz izmaiņām ražošanā vai enerģijas patēriņā mājās.

Lādēšana tiks pārtraukta, ja no tīkla tiek paņemts pārāk daudz enerģijas, atsākot lādēšanu tikai tad, ja ir pieejams pārpalikums.

FAST

Šajā režīmā transportlīdzeklis tiks uzlādēts ar maksimālo jaudu. Šī enerģija var nākt no atjaunojama enerģijas avota vai vienkārši no tīkla.

Ja jums nav saules paneļu vai vēja ģeneratora, zappi uzlādēsies tāpat kā parasts 3. režīma uzlādes punkts.

zappi produkti

Nav saules paneļu? Nekādu problēmu.

Ja jums nav PV (saules paneļu) sistēmas, Zappi joprojām var darboties kā parasts elektromobiļu uzlādes punkts, kas elektrību ņem no Jūsu mājas energotīkla. Saules vai vēja enerģijas sistēmu varat pievienot arī vēlāk.

darbojas EV lādētājs ar solāro enerģiju?

Solārās enerģijas EV lādētājs darbojas, ļaujot jums izmantot saules enerģiju, lai uzlādētu savu automašīnu. Saules enerģijas ražošanai ir nepieciešams uzstādīt saules paneļus (PV) jūsu mājās vai darba vietā, bet enerģija, kas iegūta, izmantojot saules paneļus, ir pilnīgi bez maksas, būtībā dodot jums iespēju braukt bezmaksas.

Saules radīto gaismas enerģiju sauc par fotonu. Tā ir visvienkāršākā, fundamentālākā visas gaismas daļiņa. Tieši šie fotoni dabiskajā dienasgaismā tiek pārveidoti ar saules paneļu elementiem, lai ražotu elektrību. Šis mazais elektromagnētiskās enerģijas saišķis pastāvīgi kustas. Vienkārši sakot, saules panelis darbojas, ļaujot fotoniem vai gaismas daļiņām atlēkt elektronos, kas tos atbrīvo no atomiem, radot elektrības plūsmu.

Viegli un ātri uzstādāms

Zappi ir izturējis laika pārbaudi, kas ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem EV lādētājiem, ko uzstādīt. Ar savu unikālo PEN-fault tehnoloģiju Zappi novērš nepieciešamību uzstādīt dārgus zemējuma vadus un aizņem maz laika, lai tas būtu uzstādīts un gatavs lietošanai.

Lai gan zappi sastāv no sarežģītām tehnoloģijām, tas ir lietotājam draudzīgs. Atšķirībā no citiem EV lādētājiem kas ir pieejami tirgū, zappi ir gatavs lietošanai tikko kā izņemsiet to no kastes.

Savienojiet zappi ar Myenergi lietotni!

Myenergi lietotne ir obligāta ikvienam, kurš izmanto mūsu zaļo tehnoloģiju produktus, sniedzot jums pilnīgu kontroli un piekļuvi jūsu ierīcēm, piemēram, zappi un eddi visā pasaulē!

Šī lietotne ļauj iestatīt taimerus, izmantot paaugstināšanas funkcijas un noteikt prioritātes saviem myenergi produktiem. Izmantojot dinamiskus vizuālos materiālus, jūs varat arī uzraudzīt tīkla importa un eksporta, saules fotoelementu ražošanas un akumulatoru uzglabāšanas informāciju vienuviet.

Vēlaties uzzināt vairāk un saņemt piedāvājumu?

Untitled(Obligāti)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.